PL EN
Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia
głupcy są zbyt pomysłowi.
~ Prawa Murphy'ego

Sekwencyjny wtrysk gazu LPG/CNG


System 03 — Najmniejszy ze sterowników do pracy w silnikach 4-cylindrowych. Przeznaczony jest do stosowania w silnikach ze sterowaniem sekwencyjnym. Współpracuje z wtryskiwaczami 3 Ohm. Umożliwia pracę ze stałym mnożnikiem lub w trybie ciągłego doucznia podczas jazdy.

 

System 04 — Jest to zaawansowany sterownik do sekwencyjnego wtrysku gazu. Zastosowane algorytmy umożliwiają pracę w każdym rodzaju silnika 4 cylindrowego z sekwencyjnym wtryskiem. Współpracuje z każdym rodzajem wtryskiwaczy gazowych obecnych na rynku. Umożliwia pracę ze stałym mnożnikiem lub w trybie ciągłego doucznia podczas jazdy.

 

 

System 08 —Większy brat systemu 704 Zastosowane algorytmy umożliwiają pracę w każdym rodzaju silnika 6 lub 8 cylindrowego z sekwencyjnym wtryskiem. Współpracuje z każdym rodzajem wtryskiwaczy gazowych obecnych na rynku. Umożliwia pracę ze stałym mnożnikiem lub w trybie ciągłego doucznia podczas jazdy.

 


System X — Najnowszy i najnowocześniejszy system do sekwencyjnego wtrysku gazu w samochodach 4, 6, 8 cylindrowych. Wyposażony jest w algorytmy odpowiadające najnowszym trendom światowym dotyczącym sterowaniem wtrysku gazu. Planowana data wejścia na rynek to 1 kwartał 2014r.

O NAS

SYSTEMY GAZOWE

PROJEKTY

KONTAKTPOBIERANIE PLIKÓW

|   Home  |   Systemy Gazowe  |   Projekty  |   Kontakt  |  
Copyright 2013. All rights reserved. Contact: GIEDI